категорії: театр афіша події

Проекти The Door і "Чаювання" у Києві

теґи: чаювання, The Door, Totem dance group, Ольга Лабовкіна, Христина Шишкарьова
Початок: 19.11.2013 19:00
Місце: Київський муніципальний академічний театр
Адреса: Київ, вул. Межигірська, 2
Предмет події: чаювання, The Door, Totem dance group, театр Кількість відвідувачів: 0

19 листопада о 19:00 у Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей і юнацтва буде презентовано новий танцювальний спектакль – езотеричну повість від Totem dance group – The Door. Складний шлях розв'язання проблеми вибору, що призвів до втрати життя, екзистенційна самотність і визнання власної безпомічності перед смертельним вироком у насиченому болем і надією монолозі ненародженого голосу, потрапляють у коло інших голосів. Головним героям спектаклю доведеться розв'язати складний кармічний вузол, аби нарешті відчинилися двері Супокою. 

 

Вистава The Door ще раз переконає, що незважаючи на скоєний вчинок, що змінив долю людей, любов і справедливість – сталі величини, навіть якщо доводиться за ними рушити в інший світ.     

 

Водночас 19 листопада відбудеться прем'єра постановки відомого білоруського хореографа Ольги Лабовкіної "Чаювання", що складається з п'яти мініатюр. Проект здійснено спеціально для української компанії Totem dance group. 

   "The DOOR"

Хореографія и лібрето – Христина Шишкарьова 

Виконавці: 

Вона: Ольга Абашева 

Він: Ярослав Кайнар

Дитя: Світлана Колесова 

Лікар: Ірина Плотнікова

Чоловік: Володимир Фортуненко

Харон: Андрій Зубчевський

 

Квитки від 50 грн. Можна придбати в касі Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей і юнацтва.

Акредитація для ЗМІ: 044 227 86 92, info@i-pro.kiev.ua  

 
Я був там